تخم کبوتر ( تخم کفتر ) خرید بسته ۸ عددی و ۱۵ عددی تازه و بسته بندی

تخم کبوتر ( تخم کفتر ) خرید تخم کبوتر تازه ، فروش بسته ۸ عددی و ۱۵ عددی تخم کبوتر . از قدیم الایام تا کنون بزرگان ما بر اساس طب اصیل ایرانی گفته اند که تخم کبوتر بچه را به حرف می آورد و موجب تقویت گفتار کودک در بزرگسالی نیز می شود . تخم کفتر بخش گفتار مغز که ورنیکه نام دارد را تقویت و تحریک می کند و باعث تسریع در تکلم می شود .

خواص تخم کفتر ، نحوه مصرف تخم کبوتر خرید تخم کبوتر تازه . خرید تخم کبوتر در بسته بندی بهداشتی (21 دی ماه ۱۴۰۲)

تخم کبوتر ( کفتر ) : تخم کفتر در بسته های ۸ تایی و ۱۵ عددی موجود است. تخم کبوتر برای درمان لکنت زبان و نیز درمان برخی از زخم ها مفید است. تخم کفتر علاوه بر مصرف آن برای تقویت صحبت کودکان که از دیرباز مورد استفاده بوده ، برای درمان تکلم افراد بزرگسال نیز که به دلایلی همچون سکته قدرت تکلمشان دچار مشکل شده است مورد استفاده قرار میگیرد . تخم کبوتر به صورت تازه به تازه بلافاصله بعد از تخم گذاری کبوتر برداشته و در یخچال قرارداده می شود و همگی تازه هستند . بعلاوه کبوترها واکسن خورده و دارای تغذیه زیر نظر همکاران ما می باشند که این مهم باعث ارامش خاطر شما همراهان توتپُس برای مصرف آن برای عزیزانتان می شود . تخم کفتر همان تخم کبوتر است.

خرید تخم کبوتر ( کفتر ) : برای خرید تخم کفتر مستقیما از بخش فروشگاه اینترنتی توتپُس خرید نمایید. با توجه به اینکه تخم کفتری که در فروشگاه توتپُس به فروش می رسد تازه هستند گاهی ممکن است مشتریان گرامی در نوبت قرار بگیرند. حداکثر تعداد خرید برای هر مشتری در هر نوبت ۲ بسته خواهد بود . تعداد تخم ها در هر بسته ۸ عدد و ۱۵ عدد است.

ارسال در تهران و سایر شهرها : ما برای تهران و شهرهای اطراف بصورت تازه به تازه ارسال داریم. از ارسال به سایر شهرها معذوریم زیرا در مسیر حمل و نقل ممکن است آسیب ببینند یا خراب شوند.

اثر تخم کبوتر : تخم کفتر برای تحریک بخش مربوط به گفتار مغز مفید است و بیشتر برای کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. روش پیشنهادی ( گفته قدیمی ها) برای مصرف ، خوردن زرده خام به عنوان صبحانه است. گاهی آن را مخلوط شیر و افزودن شکر به آن بصورت هم زده نیز مصرف می شود

نحوه مصرف تخم کبوتر : روش مصرف تخم کبوتر بصورت روزانه یک عدد یا روز درمیان یک عدد است (بستگی به سن و اشتهای کودک دارد) . تخم کبوتر را هم می توان بصورت آب پز و هم بصورت کوکو یا مخلوط مانند الویه میل کرد که البته اثر آن کاهش می یابد. بنابراین بهترین روش خوراندن زرده خام است . اگر خواستید تخم کفتر را بجوشانید آن را داخل پاکت فریزر بگذارید تا اگر ترک بردارد آب داخل آن نرود. قبل از آب پز کردن تخم کفتر را به آرامی بشورید. قدیمی ها مصرف زرده خام تخم کبوتر بصورت روزانه هر صبح ناشتا و ۱۵ روز متوالی را پیشنهاد می کنند.

تخم کبوتر برای حرف زدن بچه : از روزگاران قدیم تخم کبوتر به عنوان تقویت زبان کودک استفاده می شده و اکنون نیز به گفته بسیاری از مصرف کنندگان یک داروی مفید برای این منظور است. لذا به جرعت می توان گفت که یکی از روش های تقویت حرف زدن کودکان ، استفاده از زرده تخم کبوتر است . پانزده روز پیوسته . به این صورت که صبح ناشتا یک عدد زرده میل شود.

نکته بسیار مهم : فرق تاثیرات تخم کبوتر و تخم بلدرچین ( اینجا ببینید ) تخم کبوتر روی تقویت گفتار مغز اثر دارد ولی تخم بلدرچین حنجره را زیر می کند و صدا را جیغ.

مصرف تخم کبوتر برای درمان مشکل تکلم افرادی که به دلایلی همچون سکته بدان دچار شده اند نیز مصرف می شود بصورت روزانه یک عدد .

تخم کبوتر تازه : تخم کبوتر را از طریق زیر با ثبت آدرس و شماره تماس خرید نمایید. ارسال در تهران با پیک خواهد بود و قبل از ارسال هماهنگی های لازم انجام خواهد پذیرفت. چون تخم ها تازه هستند ممکن است از یک تا چهار روز در نوبت ارسال قرار بگیرید. اگر سوالی داشتید با شماره ۰۹۱۰۷۶۳۹۰۲۸ (خانم ایزدپناه) تماس بگیرید. تلفنی هم می توانید سفارش دهید.

استفاده از تخم کبوتر برگرفته از طب اصیل ایرانی است که هم قدیمی ها تصدیق می کنند و هم گزارشات خود مصرف کنندگان که از مصرف تخم کبوتر نتیجه مطلوبی برای کودکان و سالمندان گرفته اند. همچنین حتی برای اینکه کودک در آینده تکلم شیوا و جذابی داشته باشد نیز استفاده از تخم کبوتر پیشنهاد می شود (خواص تخم کبوتر).

گزارشات مصرف کنندگان : با توجه به نتیجه ای که والدین به ما اعلام کرده اند ، رضایت و نتیجه ۹۹ درصدی حاصل شده است که امیدوار کننده می باشد.

طعم زرده تخم کبوتر : زرده تخم کبوتر طعم شور ملایم دارد و نسبت به سایر تخم ها ، خوشمزه تر است و کودک طعم آن را دوست دارد

روش نگهداری تخم کبوتر : در یخچال نگهداری شود.

سایر محصولات تازه (تضمین کیفیت) :