نوامبر 27, 2021 By Info Off

خرید گلپر | قیمت گلپر عمده | کلی ، کیلو | پودر گلپر (خرداد ۱۴۰۳)

خرید گلپر عمده و کیلویی ( بسته گلپر ۱۰۰۰ گرمی ، بسته گلپر ۲۰۰ گرمی ، بسته گلپر ۵۰۰ گرمی و فروش کیسه ای گلپر ) ، فروش عمده گلپر بصورت کیلویی و تناژ ، خرید پودر گلپر عمده ، گلپر سبز . گلپر خلخال ، گلپر اردبیل ، گلپر ایرانی ، گلپر افغان ، گلپر برای ترشی ، گلپر درجه دو ، ادویه گلپر ، قیمت پودر گلپر ، قیمت یک کیلو گلپر ، قیمت گلپر عمده و قیمت کیسه ای گلپر (خرداد ۱۴۰۳)

گلپر : گلپر علاوه بر خواص درمانی و فوایدی که دارد به عنوان یک ادویه طعم دهنده بسیار عالی برای غذا ها ، فست فود ها ، ترشی و … مورد استفاده قرار می گیرد. گلپر بصورت ترکیبی با اسپند نیز بوی مطبوع تری ایجاد می کند

پودر گلپر : وقتی از گلپر به عنوان ترکیبی استفاده می شود معمولا پودر آن مناسب تر است . مثلا در ادویه هفت قلم از پودر گل پر نیز استفاده می شود. همچنین در رستوران ها نیز از پودر گلپر استفاده می شود.

قیمت گلپر عمده – خرید عمده گلپر :

قیمت گلپر اردبیل کیسه ۳۰ کیلویی ۱۰۵۰۰۰ تومان

قیمت گلپر خلخال ۱۳۵۰۰۰ تومان

قیمت گلپر معمولی کیسه ۳۰ کیلویی ۹۰۰۰۰ تومان

قیمت گلپر عمده بیش از ۵۰۰ کیلو ۸۵۰۰۰ تومان

گلپر برای ترشی ( ادویه ترکیبی با ۷۵ درصد گلپر ) ۷۵۰۰۰ تومان

گلپر درجه دو ، ۷۷۰۰۰ تومان مناسب ادویه و پودر گلپر

قیمت گلپر کیلویی و گرمی – خرید جزئی و بسته‌بندی گلپر :

قیمت یک کیلو گلپر ۱۲۰/۰۰۰ تومان

قیمت گلپر ۱۰۰ گرمی ۱۵۰۰۰ تومان

قیمت گلپر ۲۰۰ گرمی ۳۰/۰۰۰ تومان

قیمت ۱۰۰ گرم پودر گلپر ۱۶۰۰۰ تومان

قیمت ۲۰۰ گرم پودر گلپر ۲۴۰۰۰ تومان

قیمت یک کیلو پودر گل پر ۱۳۵۰۰۰ تومان

قیمت پودر گلپر : برای خرید پودر گل پر ابتدا مقدار مورد نیاز را اعلام کنید تا برای تهیه پودر گلپر اقدام شود . برای حفظ کیفیت پودر گل پر ، آسیاب گلپر بعد از سفارش انجام می شود و با توجه به حجم سفارشات از یک روز تا دو روز زمان می برد . قیمت پودر گل پر ۴۵۰۰ تومان بیشتر از قیمت گل پر آسیاب نشده است.

خرید گلپر بسته های ۱۰۰۰ گرمی برای عطاری ها و خشکبار فروشی ها (سفارش بسته بندی گلپر و اقلام عطاری پذیرفته می شود)

خرید گلپر عمده : برای خرید عمده گلپر لطفاً مقدار گلپر مورد نیاز و شهر خود را در واتساپ ارسال کنید.

خواص گلپر : در طب سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. اشتها آور ، مسکن درد ، درمان دردهای حاصل از نم ، تقویت معده و حضم غذا ، تقویت حافظه ، مفید برای مو و پوست و قاعدگی . مؤثر در درمان سرماخوردگی ، طبع گرم

انواع گلپر : گلپر با توجه به طعم و کیفیت آن دسته بندی می شود که برخی شهر ها گلپر مرغوب تر دارند. گلپر اکثر مدل افغانستان و اردبیل است . رنگ گلپر اردبیل روشن تر از گلپر افغان است و از لحاظ طعم نیز گلپر اردبیل مقداری قوی تر است.

گلپر آسیابی : اگر گلپر همراه مقداری ساقه نیز باشد به آن گلپر آسیابی می گوییم زیرا مناسب پودر کردن است.

گلپر برای ترشی : معمولا از گلپر درجه دو ( با کیفیت اما تیره تر ) برای ادویه ترشی استفاده می کنیم . همچنین یک نوع ادویه مخلوط با گلپر نیز برای ترشی مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین گلپر : ناخالصی نداشته باشد و امسالی باشد. گلپر اردبیل و نیز گلپر افغان از جمله گلپر مرغوب هستند.

موارد استفاده گلپر : به عنوان ادویه و چاشنی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده در ماست ، شیرینی ، ادویه ، روی دانه انار ، در اسپند و …

انبارداری و شرایط نگهداری گلپر : گلپر بایستی دور از نور مستقیم خورشید و نیز در رطوبت پایین نگهداری شود . دما پارامتر ثانویه در انبارداری و نگهداری گلپر می باشد ولی در هر صورت بهتر است از سرمازدگی محافظت شده و در ظروف درب بسته و یا کیسه های با تراکم بالا نگهداری شود که طعم و عطر آن حفظ شود.