روغن زرد گوسفندی اصل – قیمت ( فروش عمده و دبه ای ) تیر ۱۴۰۳

روغن زرد گوسفندی اصل خراسان و کرمانشاه عمده و قیمت روغن زرد گوسفندی دبه ای و کیلویی . روغن زرد کم جوش و پر جوش – خرید روغن زرد گوسفندی خالص و روغن زرد گاوی خالص و روغن دنبه بره نرینه در فروشگاه آنلاین توتپُس – (تیر ۱۴۰۳)

روغن زرد گوسفندی کدام شهر بهتر است ؟ بهترین روغن زرد متعلق عشایر کرمانشاه و دامداران خراسان می باشد . بهتر بودن روغن به مرغوبیت ، بو و مزه آن بستگی دارد . هرچه آذوغه گوسفند طبیعی تر و از دشت و بیابان باشد روغن زرد مرغوب تر خواهد بود. بر اساس تجربه و بررسی های انجام شده روغن زرد خراسان و کرمانشاه از جمله بهترین روغن زرد هستند . در رتبه دوم ، روغن زرد تبریز و یزد قرار دارد.

روغن زرد خوب چه ویژگی های دارد ؟ اول از همه روغن زرد باید خالص باشد . رنگ روغن زرد گوسفندی نسبت به روغن زرد گاوی زردی کمتری دارد . روغن زرد خراسان نسبت به تبریز کمرنگ تر است . روغن زرد گوسفندی بوی خوش و ملایمی دارد . سایر ویژگی ها را اینجا ببینید .

چرا قیمت روغن زرد گوسفندی در شهرهای مختلف متفاوت است ؟ روغن زرد خراسان رضوی و جنوبی و کرمانشاه بالاترین قیمت را دارند و دلیل آن مرغوبیت روغن زرد کویر و مناطق کوهستانی نسبت به مناطق مرطوب است.

چرا روغن زرد گوسفندی را از فروشگاه توتپُس بخریم ؟ ما شناخت خوبی از روغن زرد گوسفند داریم و می توانیم بهترین روغن زرد را برای شما ارسال کنیم . و به این خرسند هستیم که مشتریانمان راضی هستند.

خرید روغن زرد گوسفند به قیمت روز از فروشگاه توتپُس : بر اساس لیست قیمت روغن زرد زیر خرید کنید :

قیمت روغن زرد گوسفند عمده – تیر ۱۴۰۳ :

خرید روغن زرد گوسفندی عمده ( دبه ۱۰ کیلویی ) : قیمت هر کیلو ۱/۶۵۰/۰۰۰ تومان

خرید روغن زرد گوسفندی کیلویی (خرید حداقل یک کیلوگرم) : قیمت هر کیلو ۱/۹۰۰/۰۰۰ تومان

خرید روغن زرد گوسفندی کرمانشاه عمده : قیمت هر کیلو ۱/۹۰۰/۰۰۰ تومان

خرید روغن زرد گوسفندی تبریز عمده : قیمت هر کیلو تومان

خرید روغن زرد گاوی : قیمت هر کیلو ۶۵۰۰۰۰ تومان

خرید روغن دنبه بره نرینه : قیمت هر کیلو ۳۹۰۰۰۰ تومان

قیمت کره گوسفندی تازه : ۹۵۰/۰۰۰ تومان

روش های خرید روغن زرد گوسفندی از فروشگاه توتپُس:

  • خرید حضوری از فروشگاه توتپُس
  • خرید آنلاین از طریق وبسایت
  • خرید از طریق واتساپ
  • خرید و پرداخت در محل با کارت خوان

https://tutpos.ir/%d9%be%db%8c%d9%87-%d8%a8%d8%b2-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%db%8c%d9%87-%d8%a8%d8%b2-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%88-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%ba%d9%86-%d8%a8%d8%b2

روغن کوهان شتر

روغن کوهان شتر (خرید عمده و کیلویی)